Bukiety w pudełkach - poradnik. Bukieciarnia Szafir.

Poradnik


Kwiaty i wianki Komunijne

https://www.bukieciarniaszafir.pl/Images/Gallery/Communion/k23 — small.jpg

Mamy marzec, a zatem wielkimi krokami zbliża się sezon komunijny. To niezwykle ważna chwila nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców oraz zaproszonych gości. Powagę I Komunii Świętej wyróżnia przede wszystkim uroczysta msza w kościele, ale w tym dniu wszyscy chcą być wyjątkowo eleganccy.

Organizacja przyjęcia komunijnego to dla rodziców duże wyzwanie. Celebrujemy to duchowe przeżycie wspólnie z rodziną. Nic dziwnego, że chcemy, aby wszystko wyglądało w tym dniu wyjątkowo. Poza uroczystym obiadem warto zadbać również o wystrój wnętrza. Według nas idealnym rozwiązaniem będzie dobranie odpowiednich kwiatów. Warto skorzystać z idei flower boxów, czyli kwiatów w pudełkach, które robią duże wrażenie.

Bukieciarnia Szafir - wianki komunijne Do I Komunii Świętej wszystkie dzieci idą w białych strojach. Kolor ten symbolizuje czystość i niewinność. Dlatego świetnym pomysłem będzie podkreślenie tego znaczenia kwiatami. Ponadczasową klasyką, elegancją w czystej formie, są oczywiście białe róże. Jeśli zaś chcecie nadać przyjęciu lekkości – wybierzcie tulipany. Są delikatne, niosą ze sobą wiosnę i same pozytywne uczucia. Pięknie wyglądają również białe goździki, symbolizujące szczerość. Nietypowym rozwiązaniem będzie wybór margaretek w biało-żółtej kolorystyce. Jest to niewątpliwie nawiązanie do braw flagi papieskiej, a jednocześnie przywołuje na myśl beztroskę dzieciństwa.

Co więcej kwiaty w pudełku możecie wybrać również na prezent. Ten nietypowy kwiatowy podarunek może być samodzielnym upominkiem lub stanowić dodatek do głównego prezentu, szczególnie dla dziewczynki. Wszak kwiaty są kochane przez wszystkie kobiety, niezależenie od wieku.

Flower boxy są efektowne, ale to doskonały wybór również ze względów praktycznych. Prawidłowo przygotowane nie będą wymagały uwagi nawet przez kilka dni, więc będziecie mogli skupić się na przeżywaniu jednej z najważniejszych chwil w życiu dziecka. W Bukieciarni Szafir nie tylko przygotujemy dla Was idealnie skomponowany bukiet, ale również dowieziemy je pod wskazany adres na terenie Warszawy.


Nasze propozycje bukietów


Bukieciarnia Szafir Facebook