Bukiety w pudełkach - poradnik. Bukieciarnia Szafir.

Poradnik


Kwiaty do firm i biur

https://www.bukieciarniaszafir.pl/Images/Gallery/Post_Image/POST_IMAGE_08.jpg

5 powodów, dla których warto zainwestować w kwiaty cięte w firmie

Świeży i starannie skomponowany bukiet kwiatów zachwyci każdą kobietę. Odpowiednio dobrany będzie świetnym prezentem na każdą okazję, ale cięte kwiaty chętnie gościmy również w domach na co dzień jako ozdobę miejsca, w którym mieszkamy. Według nas bukiety w pudełkach to także doskonały wybór do biur i przestrzeni biznesowych. Mamy dla Was 5 powodów, dla których warto w nie zainwestować.

  1. Upiększenie przestrzeni
  2. Według niektórych dom bez kwiatów jest niczym nie do końca urządzona przestrzeń. Choćby najmniejszy bukiet ożywi ją, podkreślając jej styl i charakter. Podobnie może być w biurze. Żywe kolory w połączeniu z zielonymi dodatkami sprawiają, że Wasze miejsce pracy stanie się przyjemniejsze w odbiorze nie tylko dla Was, ale przede wszystkim dla Waszych klientów. Bukiety w pudełkach idealnie sprawdzą się w hotelowym holu, salonie fryzjerskim oraz SPA. Uprzyjemnią one również czas oczekiwania na wizytę np. w poczekalni gabinetu lekarskiego.

  3. Wpływ na elegancki wizerunek firmy
  4. Cięte kwiaty uznawane są za synonim luksusu, jednak coraz więcej osób docenia ich magiczny wręcz wpływ na otoczenie. Wyobraźcie sobie stonowane kolorystycznie recepcje korporacyjnych biur, w których ozdobą są bukiety świeżych kwiatów w granatowych lub białych pudełkach. Gwarantujemy, że wizualnie Wasza firma od razu zyska o wiele większy prestiż w oczach klientów czy kontrahentów.

  5. Stylowy prezent dla kontrahentów
  6. Zwieńczeniem udanych negocjacji handlowych czy podziękowaniem za współpracę może być biznesowa kolacja lub obiad. Ale niekonwencjonalnym pomysłem będzie również podarowanie drugiej stronie bukietu kwiatów w pudełku, szczególnie jeśli Waszym biznesowym partnerem jest kobieta. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w takiej kwiaty podarować również mężczyźnie. Jest to dobrze widziane, gdy wręczamy bukiet w ramach podziękowania lub w wyrazie uznania.

  7. Poprawa atmosfery wśród pracowników
  8. Praca za biurkiem, do tego białe lub szare ściany i mnóstwo obowiązków na głowie. Na służbowych biurkach stawiamy między innymi ramki ze zdjęciami najbliższych czy figurki, które mają nam przynieść szczęście. A przecież kwiaty, podobnie jak muzyka, wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Ocieplając wnętrze, bukiety podziałają dobrze również na Was i Waszych pracowników. Naukowcy z uniwersytetu w New Jersey przeprowadzili badania, z których wynika, że kwiaty dają ludziom poczucie wspólnoty i otwartość na innych. Uznano, że mają one dużo większy wpływ na nasze zachowania społeczne niż do tej pory przypuszczano.

  9. Motywacja do pracy
  10. Praca w zamkniętej przestrzeni sprawia, że z czasem pracownikom może zacząć brakować energii i wigoru, a kawa nie zawsze jest rozwiązaniem tego problemu. Można jednak ożywić biuro bukietami ciętych kwiatów w pudełkach. Nie będą wymagać codziennej pielęgnacji, chociaż oczywiście nie można pozostawić ich samym sobie. O sposobach na przedłużenie życia kwiatów przeczytacie tutaj [link do wcześniejszego tekstu]. Bez problemu dobierzemy dla Was gatunek oraz kolor bukietów, aby pasowały do charakteru firmy oraz jej wystroju. O każdej porze roku z pewnością sprawdzą się goździki, natomiast wiosną energii do pracy dostarczy widok tulipanów.

Mamy nadzieję, że w Waszych firmach zagoszczą już wkrótce bukiety ciętych kwiatów. Według nas jest to inwestycja, która przyniesie wiele korzyści, nie tylko wizerunkowych. W Bukieciarni Szafir możecie zamówić bukiety w pudełkach różnej wielkości. Gwarantujemy, że gatunki oraz kolor kwiatów dobierzemy indywidualnie do wystroju Waszego biura czy salonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Nasze propozycje bukietów


Bukieciarnia Szafir Facebook