Bukiety w pudełkach - poradnik. Bukieciarnia Szafir.

Poradnik


Kwiaty w pudełkach hitem wśród ślubnych trendów

https://www.bukieciarniaszafir.pl/Images/Gallery/Bouquet-small-10/BialaRozaBialyGozdikEustoma@BukieciarniaSzafir-small.jpg

Kwiaty w pudełkach hitem wśród ślubnych trendów.

Planując ślub i wesele chcemy, aby było doskonałe. To nie ulega wątpliwości. Na liście spraw około ślubnych ciężko jest wskazać te bardziej i mniej ważne. Nie da się jednak ukryć, że kwiaty to nieodłączny element zarówno samego ślubu, jak i wesela. Dlatego zdradzimy Wam, czemu flower boxy będą hitem nie tylko w tym roku.

Moda na kwiaty w pudełkach, znane również jako flower boxy, przywędrowała do nas aż z Dubaju. Kompozycje umieszczone w ozdobnym pudełku to kwintesencja elegancji. Nic dziwnego, że również w kraju nad Wisłą zdobywają coraz większą popularność. W tym sezonie ślubnym będą z pewnością numerem 1. Czemu?

Same w sobie stanowią doskonałą formę dekoracyjną. Mogą stanowić bazę do skomponowania dekoracji, a nawet stać się motywem przewodnim całej uroczystości. Przy utrzymaniu odpowiedniej temperatury, nie muszą być stawiane na sali weselnej w ostatniej chwili. To doskonały pomysł dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie we wszystkich kwestiach. Zatem jeśli zamierzacie sami udekorować salę, w której będziecie się bawić ze swoimi gośćmi, możecie to spokojnie zrobić nawet dzień wcześniej. Dzięki umieszczeniu kwiatów w specjalnej gąbce florystycznej będzie mieć pewność, że zachowają świeżość.

Podczas wesela jest wiele wzruszających momentów. Pierwszy taniec, toasty, oczepiny oraz… podziękowania dla rodziców. Według nas kwiaty w pudełku będą przepięknym formą wyrażenia Waszych uczuć. Polecamy je Wam także z praktycznego punktu widzenia. Flower boxy są bardziej trwałe niż klasyczne bukiety, możecie je odebrać nawet dwa, trzy dni przed ślubem. Umieszczone w chłodnym pomieszczeniu zachowają perfekcyjną świeżość.

W Bukieciarni Szafir skomponujemy dla Was flower boxy idealnie w klimacie Waszego ślubu. Ale to nie wszystko. Z przyjemnością stworzymy również bukiet ślubny dla panny młodej oraz butonierkę dla pana młodego oraz świadka. Na Wasze życzenie możemy wykonać również, pasującą do całości wydarzenia, oprawę kościoła oraz dekorację samochodu. Jak widzicie, możecie zamówić u nas kompleksową usługę dekoracyjną. Zajmiemy się tym, aby w dniu ślubu kwiaty stworzyły wokół Was atmosferę piękna, elegancji i magii.


Nasze propozycje bukietów


Bukieciarnia Szafir Facebook