Bukiety w pudełkach - poradnik. Bukieciarnia Szafir.

Poradnik


Poczta kwiatowa - mobilna kwiaciarnia

https://www.bukieciarniaszafir.pl/Images/Gallery/Post_Image/POST_IMAGE_14.JPG

Kwiaty z dostawą do domu? Przekonaj się, że warto!

Drodzy Panowie, wyobraźcie sobie taką sytuację… Jesteście w pracy, gdy nagle przypomina Wam się, że właśnie dziś jest rocznica ślubu. Prezentu nie zdążycie kupić, ale z pustymi rękami wracać do domu nie wypada. Co robicie? Dzwonicie do mobilnej kwiaciarni i możecie z ulgą odetchnąć. A to tylko jedna z okazji, gdy skorzystanie z naszych usług będzie strzałem w „10”.

Świat pędzi do przodu. Mamy mnóstwo obowiązków, a zatem nic dziwnego, że coraz więcej firm oferuje usługi mobilne. Wiemy, że dla Was to duża wygoda, jeśli możecie zamówić kwiaty o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, możecie być na drugim końcu świata, a i tak sprawić drugiej osobie wielką niespodziankę. Dostęp do telefonu czy Internetu sprawia, że nie musicie wychodzić z domu i jechać specjalnie do kwiaciarni. Dzięki mobilnym kwiaciarniom oszczędzacie czas. W Bukieciarni Szafir możecie złożyć zamówienie na trzy sposoby:

  1. telefonicznie pod numerem 735 706 907
  2. drogą mailową biuro@bukieciarniaszafir.pl
  3. za pośrednictwem formularza zamówień

W większości mobilnych kwiaciarni dostarczenie bukietu możecie zamówić na konkretną godzinę. Dzięki temu macie pewność, że kwiaty dotrą do adresata świeże i w idealnym stanie. O ten delikatny prezent dbamy nie tylko w momencie tworzenia kompozycji, ale również wtedy, gdy mamy go Wam dostarczyć w dowolny rejon Warszawy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) i okolic.

Bukiet może zostać doręczony na dwa sposoby. Pierwszy to oczywiście wręczenie bukietu przez pracownika kwiaciarni. To idealne rozwiązanie, jeśli nie możecie być tego dnia z osobą, której pragniecie podarować kwiaty. Możecie również skorzystać z dyskretnej formy dostarczenia prezentu. Zamawiając bukiet zaznaczcie, że chcecie odebrać go np. w restauracyjnej szatni. Dzięki temu będziecie mogli wręczyć kwiaty osobiście, co z pewnością będzie olbrzymim zaskoczeniem.

Gwarantujemy, że taka niespodzianka wywoła u każdej kobiety uśmiech i przyspieszone bicie serca. To forma prezentu, którą możecie sprawić żonie, narzeczonej, mamie czy przyjaciółce na wiele różnych okazji. Zapraszamy do lektury pozostałych tekstów naszego poradnika, z których dowiecie się m.in. na co zwrócić uwagę wybierając kwiaty , a także na jakie okazje idealny będzie bukiet w pudełku.


Nasze propozycje bukietów


Bukieciarnia Szafir Facebook