Bukiety w pudełkach - poradnik. Bukieciarnia Szafir.

Poradnik


Prezent dla Promotora lub Nauczyciela

http://www.bukieciarniaszafir.pl/Images/Gallery/Post_Image/POST_IMAGE_11.JPG

Bukiet w pudełku dla nauczyciela czy wykładowcy? To będzie strzał w 10!


Czerwiec to ważny czas w życiu każdego ucznia i studenta, ale również dla ich rodziców i nauczycieli. Ci ostatni przez niemal cały rok starają się w młode głowy wlać ogrom nowej wiedzy. Warto na koniec roku szkolnego lub z okazji obrony pracy naukowej im podziękować, a bukiet w pudełku będzie idealnym pomysłem.

Kilkanaście lat temu kwiaty dla nauczycieli i wykładowców akademickich były najbardziej popularnym prezentem wręczanym z okazji zakończenia roku lub obrony pracy naukowej. Później jednak zostały nieco wyparte przez pamiątkowe gadżety – pióra, długopisy, czy wazony. A przecież kwiaty mają swój wyjątkowy urok i wymiar symboliczny. Ponadto, jeśli wybierzecie bukiet w pudełku, nie musicie się martwić, czy obdarowana osoba będzie miała go w czym przechowywać.


Jakie kwiaty podarować nauczycielowi?


Najbardziej popularnym gatunkiem są oczywiście róże. Z pewnością wielu pedagogów otrzyma na zakończenie roku czerwone lub różowe. Jeśli jednak chcecie, aby Wasz bukiet wyrażał podziękowanie za cały rok pracy, podarujcie róże w kolorze białym. Podobne znaczenie mają również czerwone goździki. Kwiatami, które świetnie będą pasować na zakończeniem roku lub obronę pracy naukowej będą również eustomy. To gatunek, dzięki któremu wyrazicie swoją sympatię wobec obdarowanej osoby. Jednocześnie taki bukiet nie postawi Was w niezręcznej sytuacji. Eustomy szczególnie spodobają się kobietom, ponieważ sprawiają wrażenie delikatnych i zarazem eleganckich.

Jednak kwiatami, które zrobią największe wrażenie, będą z pewnością niebanalne hortensje. Ze wszystkich wymienionych są zdecydowanie najbardziej oryginalne, a ich znaczenie idealnie pasuje do okazji. Hortensje symbolizują bowiem sukces oraz podziw. Pozwolą Wam okazać nauczycielowi lub wykładowcy, że cenicie jego pracę. Wasz sukces naukowy jest równocześnie osiągnięciem tej osoby, ponieważ to ona kierowała Was ku pozytywnemu zakończeniu pewnego etapu w życiu.

Zakończenie roku szkolnego czy obrona pracy naukowej to ważne wydarzenie w życiu Waszym lub Waszych dzieci. Jest z nią związanych wiele obowiązków i często zakup prezentu dla wychowawcy/promotora zostawiacie na ostatnią chwilę. Dzięki nam będziecie mogli zadbać o to dużo wcześniej. W dodatku dostarczymy kwiaty w umówione miejsce na terenie Warszawy i okolic. Ponadto w Waszym imieniu możemy dołączyć do bukietu bilecik z dedykacją lub podziękowaniem dla nauczyciela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Nasze propozycje bukietów


Bukieciarnia Szafir Facebook