Bukiety w pudełkach - poradnik. Bukieciarnia Szafir.

Poradnik


Dzień Matki – wyraź kwiatami swoją miłość i szacunek

https://www.bukieciarniaszafir.pl/Images/Gallery/Post_Image/POST_IMAGE_09.JPG

Dzień Matki – wyraź kwiatami swoją miłość i szacunek


26 maja będziemy obchodzić Dzień Matki. To wyjątkowe święto, bo dla większości z nas mama jest najważniejszą osobą w życiu. Nic dziwnego, że w tym dniu szczególnie chcecie jej okazać swoją miłość i wyrazić wdzięczność za to, co dla Was robi. Dlatego chcemy Wam przedstawić kilka propozycji, jak za pomocą kwiatów wywołać łzy wzruszenia u Waszej mamy. Te emocje naprawdę będą bezcenne!


Klasyka gatunku – róże

Bukieciarnia Szafir - czerwone róże©

Królowe wśród kwiatów. Ich rodzajów i gatunków nie sposób zliczyć, a wciąż powstają nowe. Każda kobieta będzie szczęśliwa, gdy otrzyma bukiet pełen pięknych róż. A jaki kolor wybrać dla mamy?


Czerwone od wieków symbolizują miłość. I chociaż obecnie największy triumf święcą w dniu Walentynek, to będą stanowić również doskonały wybór z okazji Dnia Matki, odzwierciedlając Wasze uczucie. Chcąc okazać, że mama jest Waszą przyjaciółką, wybierzcie róże w kolorze różowym. Kwiaty w tym kolorze będą także stanowić przesłanie Waszej wdzięczności. Z kolei białe róże pomogą Wam wyrazić swój szacunek.


Wasza mama lubi być zaskakiwana?

Bukieciarnia Szafir - różowe róże©

Postawcie na bukiet z eustom. To kwiaty, które symbolizują niczym nie zmąconą sympatię do obdarowanej osoby. Są wytrzymałe, choć z pozoru delikatne. Zupełnie niczym mamy, chroniące swoje dzieci. W Dniu Matki świetnie sprawdzą się również czerwone goździki, oznaczające szacunek i podziękowanie. Na pewno zgodzicie się, że każdej mamie należy to wyznać.


Jeśli nie możecie być ze swoja mamą w dniu jej święta, powierzcie nam to zaszczytne zadanie. Pamiętajcie, że Bukieciarnia Szafir może dostarczyć kwiaty na terenie Warszawy i okolic. Z wielką przyjemnością zawieziemy Waszej mamie świeży, indywidualnie skomponowany bukiet w pudełku. Gwarantujemy, że będzie cieszył oczy przez długi czas. W dodatku w Waszym imieniu możemy dołączyć do kwiatów bilecik z dedykacją, co sprawi każdej mamie dodatkową przyjemność.


Nasze propozycje bukietów


Bukieciarnia Szafir Facebook